Ürün Bilgi Yönetim Sistemi

Üretim

Üretim sektöründe Ürün Bilgi Yönetim (PIM) sistemi, ürünlerin üretim aşamalarını daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. PIM sistemi, ürün tasarımından üretim süreçlerine kadar olan bilgileri merkezi bir şekilde yönetmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Yoi Pim Üretim Ekibi

Ürün Reçeteleri, Kalite Kontrol, Tasarım ve Geliştirme

Ürün Bilgi Yönetim (PIM) sistemi, üretim süreçlerini daha organize, etkili ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Ürün bilgilerinin doğru ve güncel olmasına, üretim kalitesini arttırılmasına ve işletmenizin üretim operasyonlarını daha iyi bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Yoi Mükemmel Ürün Verisi

Ürün Verilerinizi Mükemmeleştirin

Etkili çok kanallı pazarlama, en doğru ve en zengin ürün bilgileriyle başlar. Ürün veri kalitesi, ürün bilgisinin bu bilginin kullanıcısına sağladığı değerin bir ölçüsüdür. Veri kalitenin içsel, bağlamsal, temsili ve erişilebilirlik olarak kategorize edilen birkaç boyutu vardır. Tüm ürün verilerinin doğru ve yüksek kalitede olması gerekir. Bilgiler tam olmalı eksik varsa tamamlanmalıdır. Çünkü eksik kayıtlar, bilgiler veya medya, ürün verilerinin kalitesini düşürür. Ürün verileri güncel olmalıdır ve sık yapılan güncellemeler ile yüksek kalitenin korunması sağlanmalıdır. Tüm ürün bilgileri, her temas noktasında ve tüm kanallarda veriler tutarlı olmalıdır.

Bu süreci kolay yönetebilmek ve ürün bilgilerini merkezileştirmek için Ürün Bilgi Yönetim aracına ihtiyacınız var. Yoi Product Ürün Bilgi Yönetimi Sistemi, ürün verilerini yönetmek, zenginleştirmek, güncellemek ve otomatikleştirmek için kullanılan mükemmel bir platformdur.

YOI Product Uygulamaları

Yoi Product Ürünler