İçerik Yönetim Sistemi

Yoi içerik yönetim sistemi, ürünleriniz için dijital içerikleri yönetmesine yardımcı olur. Tüm ekipler bu sistemleri kullanarak içerik oluşturabilir, düzenleyebilir, organize edebilir ve yayınlayabilir. İçerik depolamak için merkezi bir konum olarak çalışır ve yerleşik iş akışları kullanarak iş birliğine dayalı içerik yönetimi yönelik otomatik süreçler sağlar.

Yoi İçerik Yönetim Sistemi

Daha Zengin İçeriklerle Ürün Deneyimini Arttırın

Yoi içerik yönetim sistemi sayesinde, her kanal veya temas noktasında dijital deneyimler oluşturmak için dijital varlıkları ve yapılandırılmış içeriği yönetir. Temelindeki merkezi dijital varlık deposu ve içerik oluşturucu ile her hedef kitle için doğru deneyimleri hızla oluşturabilirsiniz. Ürün hikayeleri ve daha detaylı bilgilendirici içerikler oluşturabilirsiniz. Bu içerikleri ürünlere, kategorilere, özelliklere bağlayarak memnun edici bir müşteri deneyimi verebilirsiniz.

Daha Güçlü İş Birliği ve Organizasyon
Yoi içerik yönetim sistemi sayesinde içerik oluşturma çalışanları ve diğer ekip üyeleri içerik yayınlarına katkıda bulunabilir ve yardımcı olabilir. İş akışı yönetimi, içerik depolama ve planlama olanakları ile sistem her şeyin düzenli kalmasına yardımcı olur. Çalışanlar tarayıcı tabanlı içerik yönetim sistemine her yerden erişilebilir. Farklı konumlardaki ekip arkadaşları, içerik projelerinin aynı sistemde yer alan en güncel sürümü üzerinde iş birliği yapabilir. Aynı yerde depolandığı için tüm ekip üyeleri aynı içeriğe erişebilir. Çok sayıda dosyayı çok sayıda kişiye göndermeye gerek kalmaz ve çok sayıda sürümü kontrol etmenin sıkıntılarını yaşamazsınız.

Kullanıcı Dostu
Yoi içerik yönetimi sistemi sayesinde kullanıcıların HTML veya CSS bilmeleri gerekmez. Beceri düzeyleri ne olursa olsun, ekipteki kullanıcılar içerik yaratabilir ve yayınlayabilir. İçerik yönetim sistemi, web sayfalarına içerik yüklemeyi ve içerik düzenleyicisi ile bunları güncellemeyi kolaylaştırır.

SEO ve İçerik Optimizasyon Araçları
Arama motoru optimizasyonunuzu (SEO) geliştirmek ve sitenize trafik çekmek için içerik yönetim sistemi ile ön uç arayüzünde seçenekler içerebilir, web sayfası başlıkları, meta açıklamalar ve alternatif etiketler ekleyebilirsiniz.

İçeriğe Daha Fazla Zaman Ayırın
Kullanımı kolay bir içerik yönetim sistemi, daha iyi organizasyon, SEO’ya yardımcı olacak araçlarla içerik üreticileri kaliteli içerik üretmeye konsantre olabilir. Pazarlama ekiplerinin birden fazla dosya veya kod üzerinde çalışmasına gerek kalmaz. Çalışma arkadaşları kilometrelerce uzakta olsa da çalışmalarını onlarla kolayca paylaşabilirler. Metni düzeltmeye, resimleri düzenlemeye, daha fazla video içeriği üretmeye daha fazla zaman ayırabilirler.

Yoi İçerik Yönetimi
Yoi Mükemmel Ürün Verisi

Ürün Verilerinizi Mükemmeleştirin

Etkili çok kanallı pazarlama, en doğru ve en zengin ürün bilgileriyle başlar. Ürün veri kalitesi, ürün bilgisinin bu bilginin kullanıcısına sağladığı değerin bir ölçüsüdür. Veri kalitenin içsel, bağlamsal, temsili ve erişilebilirlik olarak kategorize edilen birkaç boyutu vardır. Tüm ürün verilerinin doğru ve yüksek kalitede olması gerekir. Bilgiler tam olmalı eksik varsa tamamlanmalıdır. Çünkü eksik kayıtlar, bilgiler veya medya, ürün verilerinin kalitesini düşürür. Ürün verileri güncel olmalıdır ve sık yapılan güncellemeler ile yüksek kalitenin korunması sağlanmalıdır. Tüm ürün bilgileri, her temas noktasında ve tüm kanallarda veriler tutarlı olmalıdır.

Bu süreci kolay yönetebilmek ve ürün bilgilerini merkezileştirmek için Ürün Bilgi Yönetim aracına ihtiyacınız var. Yoi Product Ürün Bilgi Yönetimi Sistemi, ürün verilerini yönetmek, zenginleştirmek, güncellemek ve otomatikleştirmek için kullanılan mükemmel bir platformdur.

YOI Product Uygulamaları

Yoi Product Ürünler