Ürün Bilgi Yönetim Sistemi

Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel ürün tedarik şirketlerinde Ürün Bilgi Yönetimi (PIM), operasyonları daha verimli hale getirme, müşteri memnuniyetini artırma ve rekabet avantajı elde etme açısından büyük bir rol oynar. Doğru ve güncel ürün bilgilerini sağlamak, müşterilere özelleştirilmiş çözümler sunmak ve tüm satış kanallarında tutarlılık sağlamak markanızın güvenilirliğini artırır.

Yoi İçerik Yönetim Sistemi

Karmaşık Ürün Portföyü, Ürün Teknik Bilgileri, Ürün ve Çözüm İlişkisi

Endüstriyel ürün tedarik şirketleri, genellikle karmaşık ürün portföyleri ve farklı müşteri gereksinimleriyle çalışırlar. Ürün Bilgi Yönetimi (PIM), bu tür şirketler için doğru ve güncel ürün bilgilerini etkili bir şekilde yönetmeyi sağlayarak operasyonları optimize etme, müşteri memnuniyetini artırma ve rekabet avantajı sağlama açısından büyük bir öneme sahiptir.

Yoi Mükemmel Ürün Verisi

Ürün Verilerinizi Mükemmeleştirin

Etkili çok kanallı pazarlama, en doğru ve en zengin ürün bilgileriyle başlar. Ürün veri kalitesi, ürün bilgisinin bu bilginin kullanıcısına sağladığı değerin bir ölçüsüdür. Veri kalitenin içsel, bağlamsal, temsili ve erişilebilirlik olarak kategorize edilen birkaç boyutu vardır. Tüm ürün verilerinin doğru ve yüksek kalitede olması gerekir. Bilgiler tam olmalı eksik varsa tamamlanmalıdır. Çünkü eksik kayıtlar, bilgiler veya medya, ürün verilerinin kalitesini düşürür. Ürün verileri güncel olmalıdır ve sık yapılan güncellemeler ile yüksek kalitenin korunması sağlanmalıdır. Tüm ürün bilgileri, her temas noktasında ve tüm kanallarda veriler tutarlı olmalıdır.

Bu süreci kolay yönetebilmek ve ürün bilgilerini merkezileştirmek için Ürün Bilgi Yönetim aracına ihtiyacınız var. Yoi Product Ürün Bilgi Yönetimi Sistemi, ürün verilerini yönetmek, zenginleştirmek, güncellemek ve otomatikleştirmek için kullanılan mükemmel bir platformdur.

YOI Product Uygulamaları

Yoi Product Ürünler